Bitdefender Windows 8 Security 16.29.0.1830 Full Sürüm

0 1

Bitdefender Windows 8 Security 16.29.0.1830 Full Sürüm

Bitdefender Windows 8 Security v16.29.0.1830 x86/x64 Full

Dünyanın önde gelen güvenlik yazılımı üreticilerinden Bitdefender, Microsoft’un yeni işletim sistemi olan Windows 8 için geliştirdiği güvenlik yazılımını duyurdu. Bitdefender Windows 8 Security, güvenliği en üst seviyeye çıkarıyor.

Windows 8 ile birlikte gelen güvenlik yazılımının güçlü ama mükemmel olmadığını vurgulayan Bitdefender yetkilileri, Bitdefender Windows 8 Security’nin ise bu güvenliği çok daha kapsamlı hale getirdiğini belirtiyorlar.

Bitdefender Windows 8 Security, işletim sisteminin güvenlik yazılımının eksik kalan noktalarını tamamlıyor. Özellikle yeni tehditlere karşı ve online işlemlerde eksik kalan Windows 8 kullanıcılarının mutlaka profesyonel bir güvenlik yazılımı kullanması gerekiyor.
Bitdefender Windows 8 Security yazılımı, hem yeni tehditlere karşı koruyucu bir kalkan oluşturuyor hem de online işlemlerde üst seviye bir güvenlik sağlıyor. Ayrıca Windows 8’in güvenlik programında yer almayan Ebeveyn Kontrolü, Otomatik Pilot Modu, Acil Kurtarma Modu gibi güvenliği artırıp, kullanımı kolaylaştıran birçok işleve de sahip.

içinde trial reset bulunmakta
her bitime 1gün kala 30 günü sıfırlaya bilirsiniz, serial çıktığında eklenecektir


Bitdefender Windows 8 Security

(((Alternatif)))

Bitdefender Windows 8 Security

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.