Chrooma RGB – Bukalemun Klavye Pro Apk indir – Full v4.4.5 Final

0 48

Chrooma RGB – Bukalemun Klavye Pro Apk indir – Full v4.4.5 Final

Chrooma Klavye ile klavyenizi çok güzel bir hale getirebilirsiniz. Gelişmiş yapay zekası sayesinde size yazı tahmini yapar. Emoji, sayı ve noktalama işaretleri gibi konularda size yardımcı olur. Kişiselleştirme düzeyi oldukça yüksektir. Klavyenizi kendi kişisel zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Kolay bir şekilde internette bulunan tüm gifler içinden arama yapabilirsiniz. Otomatik olarak navbarın rengi değiştirilebilir. Aynı anda birden fazla dil kullanabilirsiniz. Kaydırarak yazma özelliği ile hızlıca yazabilirsiniz. Tek el modu ile tek elle küçük klavye kullanımı sağlar. Gece modu sayesinde düşük ışık algıladığında otomatik olarak renk değiştirebilir. Ve daha nice özellikler..

chrooma rgb bukalemun klavye - Chrooma RGB - Bukalemun Klavye Pro Apk indir - Full v4.4.5 Final
chrooma rgb pro bukalemun klavye - Chrooma RGB - Bukalemun Klavye Pro Apk indir - Full v4.4.5 Final
chrooma rgb pro bukalemun klavye indir - Chrooma RGB - Bukalemun Klavye Pro Apk indir - Full v4.4.5 Final

Gerekli Sürüm: Android 5.0 ve üzeri
Boyut: 34 Mb

Kurulum: Apks dosyamızı indirin. Cihazınız ROOT’lu ise direk yükleyebilirsiniz. Cihazınız ROOT’lu değilse aşağıdaki program aracılığıyla apks dosyasını kurmanız gerekmektedir.

Split Apks Installer indir

ALLSYNC – Chrooma RGB – Bukalemun Klavye Pro Apk indir

DRIVE – Chrooma RGB – Bukalemun Klavye Pro Apk indir

YANDEX – Chrooma RGB – Bukalemun Klavye Pro Apk indir


BURAYI OKUYUNUZ!!!

Yukarıda ki indirme linkine tıkladıktan sonra LİNK YÖNLENDİRME SAYFASINA yönlendirileceksiniz. Sayfaya yönlendirilince orta kısımda bulunan "Linke Git" isimli yeşil butona tıklayın. Tıkladıktan sonra tekrar "Skip Ad" diyerek indirme sayfasına gidip indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir