Google Play Store Apk indir – Yeni Tasarım v15.3.17

0 56

Google Play Store Apk indir – Yeni Tasarım v15.3.17

Google Play Store yeni material tema tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Genel olarak beyaz rengin ön plana çıktığı tasarımda oyunlar yeşile, filmler ise pembemsi bir renge bürünmüş durumdadır. Daha sade ve kullanışlı bir tema olmuştur. Ayrıca oyun veya uygulama güncellemelerinin yer aldığı notlar kısmı daha da belirgin hale getirilmiştir. Anasayfa bulunan oyun resimleri daha belirgin hale getirilmiş ve beyaz dengesi sayesinde göz yormayan bir tasarım ortaya çıkmış durumda. Yeni tasarım android telefonlara verilmeye başlanmıştır. Daha henüz verilmeyen telefonlar için Apkcenneti.Com farkıyla ilk bizim sitemizde yer almaktadır.

google play store 1024x483 - Google Play Store Apk indir - Yeni Tasarım v15.3.17
google play store indir - Google Play Store Apk indir - Yeni Tasarım v15.3.17
google play store apk indir - Google Play Store Apk indir - Yeni Tasarım v15.3.17

Gerekli Sürüm: Android 4.1 ve üzeri
Boyut: 19 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin. Ayarlar – Uygulamalar kısmından Google Play Store bulup “Durdurmaya Zorla” seçeneğine tıklayın. Daha sonra indirmiş olduğunuz apk dosyamızı yükleyin. Kurduktan sonra Google Play Store uygulamasını kullanabilirsiniz.

ALLSYNC – Google Play Store Apk indir

DRIVE – Google Play Store Apk indir

YANDEX – Google Play Store Apk indir


BURAYI OKUYUNUZ!!!

Yukarıda ki indirme linkine tıkladıktan sonra LİNK YÖNLENDİRME SAYFASINA yönlendirileceksiniz. Sayfaya yönlendirilince orta kısımda bulunan "Linke Git" isimli yeşil butona tıklayın. Tıkladıktan sonra tekrar "Skip Ad" diyerek indirme sayfasına gidip indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir