Pitorr.com En İyi Grup Seo Araçları Servisi

0 505

Her site sahibi için aslında en önemli konulardan bir tanesi de analizdir. Özellikle arama motorlarında ön plana çıkmak için site analizi yapmak şarttır. Unutmayın ki, Google ve diğer arama motorlarında önemli kelimelerde ön plana çıkan hiçbir site, tesadüfi şekilde ön plana çıkmamıştır. Bu sebepten dolayı siteleriniz için analiz, hayati önem taşımaktadır. Doğru analiz ve plan ile, çok kısa bir sürede çok iyi sonuçlar almak mümkündür. Benimde kullandığım ve bu sektörde lider konumda olan sizlere önerebileceğim grup seo araçları araçları satan Pitorr.com olacaktır. Pitorr sitesinde a’dan z’ye tüm seo araçları ucuz bir fiyattan satın alabilir ve sizde sitenizin analizini yaparak aramalarda sitenizi yükseltebilirsiniz.

Neden Pitorr.com’u Seçmeliyiz?
Pitorr.com dünyanın en iyi grup seo araçları sağlayıcılarından birisidir. Sağladığı kaliteli hizmet kaliesi, hızlı iletişim ve ucuz fiyat politikası ile site sahipleri tarafından çokca tercih ediliyor. Ahrefs, Moz Pro ve Semrush gibi bir çok seo aracı çok pahalıdır ve normal bir site sahibi Türkiye şartları için Ayda 100 Dolar seo aracına ödeme yapamaz. Ama pitorr.com sayesinde ayda sadece 19 dolara birçok seo aracına sahip olabilirsiniz. Gelin birlikte pitorr.com paketlerini inceleyelim.

Pitorr.com Seo Araçları Paketleri

Pitorr.com’da her ihtiyaca özel 3 adet seo paketi vardır. Resimlerin üzerine tıklayarak sipariş verebilirsiniz.
1-) Yeni kullanıcılara özel Pitorr’u denemek için 1 Günlük deneme paketine sadece 2 dolara sahip olabilirsiniz. Bu pakette;
Spyfu
Wordai
Grammarly
seo araçları vardır.

2-) Budget Plan, bu paket 25’den fazla seo aracı içerir, paket içerisinde Moz, Spyfu gibi popüler seo araçları mevcut. Pitorr’un en uygun paketidir. İhtiyacınızı karşılıyor ise bu paketi seçebilirsiniz.

3-) Super Plan, bizimde kullandığımız paket olan ve içerisinde a’dan z’ye tüm seo servisleri içeren bu pakette Ahrefs, Majestic ve Moz gibi aklınıza gelebilecek olan tüm seo araçları mevcuttur.

Eğer pitorr.com ile alakalı aklınıza takılan bir soru olursa bu konuya yorum yazabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapacağım.

BURAYI OKUYUNUZ!!!

Yukarıda ki indirme linkine tıkladıktan sonra LİNK YÖNLENDİRME SAYFASINA yönlendirileceksiniz. Sayfaya yönlendirilince orta kısımda bulunan "Linke Git" isimli yeşil butona tıklayın. Tıkladıktan sonra tekrar "Skip Ad" diyerek indirme sayfasına gidip indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir