Twitter’dan Video İndirme

0 783

Twitter’dan video indirme
Twitter, salt metin bir sosyal site olarak başlayan, video için bir platform olarak bilinmemektedir. Çoğu insan, videolara benzeyen animasyonlu gifler de dahil olmak üzere bugünlerde tweet’lere fotoğraf ekliyor. Twitter’daki videonun ana kaynağı elbette Twitter, Twitter’ın 2013’ün başında başlattığı kısa video paylaşım sitesi Vine’dır.

Ancak, bir tweet’teki hemen hemen herhangi bir online videoya bağlantı verebilirsiniz, işte bu videolar nasıl indirilir.

Twitter’dan nasıl video indirilir?
Bir tweet’te sevdiğiniz bir videoyu gördüğünüzde, doğrudan indiremezsiniz. Bu nedenle, önce videoyu, tweet’teki bağlantıya tıklayarak veya web tarayıcınızın geliştirici modunu kullanarak (genellikle F12’ye basarak erişilir) kaynağı görmek için videonun kaynağını belirleyin.

Videolar, YouTube, Vimeo, Vine ve yerel HTML 5 video oynatıcılar dahil olmak üzere birçok yolla gömülebilir.
Videoyu indirmenin yolu türüne bağlı olarak değişir.

Vine
Örneğin Vine’da ise, yalnızca Vine web sitesine tıklayın ve tarayıcınızdaki videoya sağ tıklayın ve Videoyu kaydet… (veya benzer bir seçeneği) seçin. Dosya daha sonra çoğu video oynatıcının oynayabileceği bir MP4 dosyası olarak sabit sürücünüzde saklanır.

Devamı için: https://www.eniyiandroid.com/twitterdan-nasil-video-indirilir.html

BURAYI OKUYUNUZ!!!

Yukarıda ki indirme linkine tıkladıktan sonra LİNK YÖNLENDİRME SAYFASINA yönlendirileceksiniz. Sayfaya yönlendirilince orta kısımda bulunan "Linke Git" isimli yeşil butona tıklayın. Tıkladıktan sonra tekrar "Skip Ad" diyerek indirme sayfasına gidip indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir